Video Haber Haberleri

Video Haber

Deaş'lıların Cesetleri Mehter Eşliğinde Çıkarıldı
12 Temmuz 2017 15:21

DEAŞ'lıların cesetleri mehter eşliğinde çıkarıldı Konya'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik düzenlenen 5 teröristin ölü ele geçirildiği operasyon sonrası 2 teröristin cesedi evden çıkarılırken, cadde üzerinde evi bulunan bir vatandaş mehter marşı açtı.

Konya'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik düzenlenen operasyonda 5 teröristin ölü ele geçirilmesinin ardından teröristlerin cesetleri evden çıkarılıyor. İki teröristin cesedinin evden çıkarılması sırasında cadde üzerinde evi bulunan bir kişi mehter marşı açtı.

Konya'da DEAŞ terör örgütünün hücre evlerine yönelik düzenlenen ve çıkan çatışmada 5 teröristin öldürüldüğü, 4 özel harekat polisinin hafif yaralandığı operasyonda, polis ekiplerinin incelemeleri sürüyor. Ekipler evde ve teröristlerinin cesetleri üzerinde detaylı inceleme yapıyor. İncelemeleri tamamlanan iki teröristin cesedi de evden çıkarılarak hastane morguna götürüldü. Bu sırada teröristlerin evinin karşısında bulunan bir kişi ise evinin önüne küçük hoparlörler çıkararak mehter marşları açtı. Öldürülen diğer teröristlerin cesetleri üzerinde çalışmalar sürerken, polis ekiplerinin olay yerindeki önemleri de devam ediyor.

Yorumlar (0)

Gazeteler