Oyun Haberleri Haberleri

Oyun Haberleri

Heroes of the Storm'a Ayısıyla Geldi!
9 Eylül 2015 18:27

Horde'un şampiyonu Rexxar, Nexus'a da adım attı!

Heroes of the Storm'a Ayısıyla Geldi!

Hearthstone'da oyuncuları üzen, ailelerin dağılmasına neden olan, gençlerin favorisi, stratejiyle ise pek arası olmayan avcımız, bu sefer de "ben yalnız avlanmam, kim diyor onu?" diyerek yanında Misha'yı da getirmiş...

Oyuna ilginç bir şekilde savaşçı sınıfı olarak eklenen Rexxar, Heroes of the Storm'un gelecek karakterleri arasında yerini her zaman koruyordu. Warcraft evreninden fırlayan usta avcımız, favori ayısı Misha ile beraber Nexus'ta ava çıkmaya hazırlanıyor! Heroes of the Storm'a gelecek bir sonraki güncellemeyle birlikte Rexxar bu hafta içinde açılmış olacak.

Blizzard'ın yayınladığı tanıtım videolarına bakacak olursak Rexxar biraz ilginç. Özellikle aklınızda klasik "hunter" profili canlanıyorsa aslında alakası yok bile diyebiliriz. Biraz daha tank, ranged bir karakter olan Rexxar, Misha'yı ne kadar iyi kontrol edebilirseniz o kadar başarılı olabileceğiniz bir profil çiziyor.

Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz yetenek videosunda Rexxar, savaşçı olduğu kadar doğru anlarda takımı da kurtarabilecek hamlelere sahip. Tamamen Misha'ya bağlı olarak hareket ettiği için büyük ihtimalle Rexxar ile oynamak pek kolay olmayacak. Ancak oyuna farklı bir tat getireceği kesin.

Yorumlar (0)

Gazeteler