Spor Haberleri

Spor

Kocaman: "Formda, istekli ve agresif bir takımla oynayacağız"
10 Şubat 2017 10:04

Teknik Direktör Aykut Kocaman, hafta sonu oynanacak Antalyaspor maçının zor geçeceğini bildiklerini ifade ederken, bütün benlikleriyle maçın içerisinde olacaklarını söyledi.

Kocaman:

Açıklamasına "Antalyaspor maçı ligdeki pozisyonumuzu direkt olarak etkileyecek bir maç olarak gözüküyor" sözleriyle başlayan Teknik Direktör Aykut Kocaman, "Sadece sıra atlama açısından değil, talip olduğumuz sıra açısından en önemli rakiplerimizden biri ki bizden 4 puan öne geçtiler. Rıza Hoca geldikten sora Antalyaspor takımı çok ciddi bir çıkış yaptı. Gelecek adına ve önümüzdeki günler adına da baktığımız da sözlerimin başında da dediğim gibi bizimde talip olduğumuz sıra için en güçlü aday olarak gözüküyor. Ancak içeride oynayacak olmanın verdiği bir özgüven ve puan ortalamasına bakıldığında da ufak da olsa bir avantaja sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Ama diğer taraftan da son derece formda, istekli, aynı zamanda da agresif bir takımla oynayacağımızın farkındayız. Oyunun nereye gideceğine dair şu an bir şey tahmin etme şansım yok" dedi. 

ÖMER ALİ VE SKUBİC OLMAZSA SIKINTI YAŞAYABİLİRİZ

Sakatlıkları bulunan Ömer Ali Şahiner ve Skubic'in durumlarını da açıklayan Kocaman şunları söyledi:  "Bizim takım için bir şeyler söylemek gerekirse de; hem Ömer Ali'nin hem de Skubic'in maça ne kadar yansır bilmiyorum ama hem olma hem de olmama durumları var. Aynı pozisyondaki iki oyuncunun olmaması bizi nispeten maç için sıkıntıya sokabilir. Ama onun dışında güçlü bir kadromuz var. Ufak ufak zihinsel olarak da yenilenen bir kadromuz mevcut. Bütün benliğimizle maçın içerisinde olacağımızı söyleyebilirim."

Yorumlar (0)

Gazeteler