Magazido Haberleri

Magazido

Konya Sıhhi Tesisat ve Kaloriferciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’ndan aşure ikramı
28 Ekim 2016 16:15

Konya Sıhhi Tesisat ve Kaloriferciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından Cuma Namazı çıkışı aşure ikramı gerçekleştirildi.

Konya Sıhhi Tesisat ve Kaloriferciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’ndan aşure ikramı

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB)'nin katkılarıyla gerçekleştirilen aşure ikramına, pek çok oda çalışanı katıldı. Muharrem ayı münasebetiyle İhsaniye Palalı Cami’nde Cuma namazı çıkışında cemaate aşure ikramında bulunuldu. 
Yapılan ikram ile ilgili konuşan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ali Osman Karamercan, “Muharrem ayımız bütün Müslüman Türk alemine hayırlı olsun. İnşallah hayırlara vesile olur. Birlik beraberliğin simgesi olur. Mübarek Cuma günü böyle güzel bir toplulukta ben Konya Sıhhı Tesisatçılar Odası Başkanı Yaşar Başkanı ve yönetici kardeşlerime tebrik ediyorum” dedi.
Sıhhi Tesisat ve Kaloriferciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Doğan da, “Muharrem ayı bütün Müslüman alemine hayırlı mübarek olsun. Odamız da çalışan bütün arkadaşlarımızın geçmişte vefat eden arkadaşlarımızın, ruhlarına armağan olsun. Bütün şehitlerimize bu sayede anmış olduk” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)