1. YAZARLAR

  2. Bahri Kılınçel

  3. Konya’da FETÖ ile mücadeleye herkes yardım etmeli
Bahri Kılınçel / Köşe Yazarı

Konya’da FETÖ ile mücadeleye herkes yardım etmeli

Türkiye'nin her köşesinde, ülkemizin her kurum ve kuruluşunda, TSK 'da, Polis’te, sendika, dernek, oda, okul, üniversite ve hastanelerinde darbeci terör örgütü FETÖ ile ilgili araştırma, soruşturma, sorgulama ve tutuklama devam ediyor. Bu konuda Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere herkes gereken çabayı göstererek görevini yapıyor.

Soyu bile şüpheli, yıllardan bu yana devletimizin altını oyacak şakirtler yetiştirmek için çaba gösteren,  yıllardır Diyanet’ten maaş almış,  sahtekâr, düzenbaz, yalanları kullanarak dini hikâyeleri gözyaşıyla ıslatarak insanlarımızı kandıran sinsi bir emekli imam devletin kurumlarına sızarak CİA ajanlarının verdiği ödevlerini yerine getirmiş, sonunda Türkiye Cumhuriyeti’ne kast ederek ordu içindeki hainleri vasıtasıyla devletimizin yetkililerini öldürmeye kalkışarak ülkemizi emperyal güçlere işgal ettirmeye, halkı katlederek iç isyan çıkartmaya kalkışmıştır.

Şu anda sapla samanın birbirine karıştığı alan sadece siyaset alanı değil, dine dair konular da birbirine karışmış durumda. İslami kesim gerek bir dönem feto ile işbirliği yapmasının verdiği utangaçlıktan, gerek FETÖ’nun vicdansız, ahlaksız arşivinden korktuğundan, gerekse Amerikancılığından yeteri kadar feto örgütü ile mücadelesinde siyasi iktidara destek verdiği söylenemez.  Meydanlara çıkmak mücadelenin en önemli desteğidir.  Ancak yeterli değildir.

Öyleyse Konya’da FETÖ’dan darbe yemiş herkes, kurum ve kuruluş bu konuda Cumhuriyet Savcılarımıza başvurmalıdırlar.

Okyanus davası esnasında yargılanan herkes tüm bildiklerini açıkça, çekinmeden anlatmalıdırlar. Okyanus davası esnasında tutuklanan eski Selçuk Üniversitesi Rektörü Süleyman Okudan ve mütevelli heyeti Mevlana Üniversitesi’ne verilen arazinin nasıl verildiğini,  öncesinde ne tür pazarlıklar yapıldığını anlatmalılar.

Konya’daki FETÖ  Emniyet Müdürü Salih Tuzcu göreve geldiğinde Emniyet’e araç hediye eden tüm işadamlarımız Emniyet Müdürü ile aralarındaki görüşmeleri anlatmalılar.

Konya’daki kamu ve kuruluşlarında FETÖ tarafından haksız yere tayin, sürgün, cezalandırma yapılan tüm memurlar, görevlerinde haksızlığa uğrayanlar; artık konuşma zamanıdır. Konya’daki basın ve yayın grubundaki herkes bu güne kadar bildiklerini anlatmalılar.

Özellikle Konya’da FETÖ’nün at oynattığı üniversitelerdeki akademisyenler  kesinlikle konuşmalıdırlar.  Akademik camiada FETÖ’nün döndürdüğü dolapları, haksızlıkları, bölüm başkanı, araştırma görevlisi alımlarındaki, yurt dışına gönderilen öğrencileri, ihaleleri, intihalleri anlatmalıdırlar.

FETÖ her ilde arşive sahiptir. Eğer arşivinden korkmuyorsanız, dürüst bir yaşamınız varsa, inançlı bir Müslümansınız darbeci terör örgütü mensuplarına ait ne biliyorsanız bugün konuşma zamanıdır.

15 Temmuz sadece darbe değil Türkiye’yi işgal planıdır. Dolayısıyla FETÖ ile mücadele eden devletimizin polisine, yargısına, yardımcı olmak en temel görevimizdir. 

 

Bu yazı toplam 730 defa okunmuştur.
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer YazılarıTümü
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Anadolu'da Bugün | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
© Copyright 2017 İDEA GROUP İletişim ve Reklam Hizmetleri San. Tic. A.Ş