Spor Haberleri

Spor

Mehdi Bourabia umutlu konuştu
11 Ekim 2017 16:25

Atiker Konyaspor'un Faslı orta sahası Mehdi Bourabia, açıklamalarda bulundu.

Mehdi Bourabia umutlu konuştu

Konyaspor'un vazgeçilmez isimlerinden olan Mehdi Bourabia, yaptığı açıklamada, "Galatasaray sezona çok iyi bir başlangıç yaptı. Bunun bilincindeyiz. Zor bir maç ama biz de hazır durumdayız. İyi çalıştık. Çalışmalarımızı da yoğun bir tempoda sürdürüyoruz. Evimizde oynamanın avantajını kullanacağız" dedi. 

ÖZGÜVENİMİZ ARTTI

Hem lig hem de Avrupa'da mücadele ettiklerini hatırlatan başarılı oyuncu, "Tabi ki de UEFA Avrupa Ligi’ne çok iyi başlamadık. Sonrasında aldığımız bir galibiyet var. Son dönemde aldığımız galibiyetler özgüvenimizi artırdı. Bizim için her maç önemli.  Şu an önümüzde zorlu bir Galatasaray maçı var. Galatasaray maçını tamamladıktan sonra Salzburg maçına hazırlanacağız" diye konuştu. 

DAHA İYİ OLACAĞIZ

Sezona kupayla başlamalarına karşın, takımda sonraki haftalarda bir düşüş yaşandığına dair bir soru üzerine Mehdi Bourabia şunları söyledi: "Süper Kupa’yı almamız bizim duruşumuzu ve ciddiyetimizi hiçbir zaman etkiledi. Zorlu bir ekipten kupayı almamız bu işe ne kadar sarıldığımızı ve ne kadar ciddi olduğumuzu gösteriyor. Şunu da unutmamak lazım; sezon başından bu yana epey zorlu müsabakalara çıktık. Son haftalarda yavaş yavaş adaptasyon sürecini atlatmamız ve takım arkadaşlarımızı hem antrenman de maçlarda daha yakından tanımamız bize olumlu olarak yansıyacak. İnanıyorum ki daha iyi sonuçlar alacağız."

ANADOLU'DA BUGÜN SPOR

Yorumlar (0)

Gazeteler