Yaşam Haberleri

Yaşam

Mobil Vinç İle Heryere -Expressvinc.Com
15 Eylül 2014 13:17

Mobil vinç hizmetlerinizde express vinç uzman personel kadrosu ile hizmet almanızı sağlamaktadır. Sizlerde iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz.

Mobil Vinç İle Heryere -Expressvinc.Com

Mobil vinç kiralama hizmeti ile express vinç bünyesinde bulunan araçları kiralayıp hizmet alabilmeniz mümkündür. Firmamız uluslararası hizmet standartlarını önemseyerek kişiler hizmet vermektedir. İş sağlığı ve iş güvenliğine önem vermemizin yanı sıra kişilerin aldıkları hizmetten memnun kalmaları da önceliklerimiz arasındadır. Personellerimiz tamamı gerekli eğitimleri almış, müşteri ilişkileri konusunda birçok kez deneyimlerini yaşamışlardır. Eğitimi olan personeller ile hizmet alan müşterilerimiz zamanla aldıkları hizmetin memnuniyetini arttığını görmekteyiz. Kişiler bünyemizde bulunan mobil vinçlerden yararlana bileceği gibi geniş bir araç parkuruna sahip olduğumuzu ve her alanda kullanabilecekleri araçların bünyemizde bulunduğunu bilmelidir. Mobil vinçleri kiralama hizmetinde iletişim numaralarımız üzerinden bizlerle iletişime geçerek bili alabilmeniz mümkündür.

Bünyemizde bulunuyor olan Demag AC250 Mobil Vinç ile hizmet almak isteyen müşterilerimiz öncelikle aracın teknik detayları hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Hizmet alacağınız bu aracın 54 metre yüksekliğe kadar kaldırma kapasitesi bulunmaktadır. Aracımız sayesinde 100 tona kadar olan tüm eşyalarınızı kaldırmanız mümkündür. Genellikle yapı işlerinde ve liman yük taşıma işlemlerinde kullanılan bu aracın içinde bulunan şoför kabini ise çalışanlarımızın iş güvenliğini kontrol altına almalarını sağlamaktadır. Güçlendirilmiş olan cam ve uyarı sistemi ile iş güvenliğinin arttırılması hedeflenmiş ve başarıya ulaşılmıştır.

Hizmet almak isteyen kişiler yüksek bölgelerde yapılan çalışmalarda veya ağır yüklerin kaldırılması gerekli olan çalışmalarda aracımızdan faydalanabilmektedir. Bunun yanında bu araç ile yapılacak taşıma işlemleri de bulunmaktadır. Aracımızdan alacağınız hizmetin kalitesinin artması için hizmetinizden önce sigortalama yapılmakta ve kusursuz bir hizmet almanız sağlanmaktadır. Firmamızın bünyesinde bulunan diğer araçlar hakkında bilgi almak istediğiniz takdirde bir telefon kadar yakınınızda olduğumuzu unutmayın

Yorumlar (0)