Emel Şerife Hasçağan Yazıları

Emel Şerife Hasçağan

Ülkemize sahip çıkmalıyız
29 Eylül 2017

Emel Şerife Hasçağan

PAYLAŞ
Yorum yaz
A

Ülkemiz bulunduğu konum itibariyle ve de gelişmeye başlayan ekonomisi ile her zaman dikkat çeken bir ülke olmuştur. Ancak bu olumlu gelişmeleri içine sindiremeyen ülkeler her zaman bize cephe açmış ve tökezlememiz için ellerinden geleni yapmışlardır.

 

Özellikle Avrupa ülkelerinde başlayan Türkiye düşmanlığı akıl almaz boyutlara gelmiştir.

Gazetelerde sayfa sayfa Türkiye aleyhine başlıklar. Ülkemizle ilgili ipe sapa gelmez sözler. Ancak bu hain çalışmaların hepsi Almanya seçimlerinde de görüldüğü gibi ayaklarına dolaşmaktadır.

 

Yüzyıllardır ülkemizi karıştırmak için akla hayale gelmedik oyunlar oynadılar. Yemediler, içmediler ve uyumadılar. Amaçların gelişen ve büyüyen bir Türkiye Olmasın. Türkiye mazlumlara kucak açmasın, ekonomik olarak büyümesin ve her zaman onlara muhtaç olsun.

 

Aslında bilemedikleri tek şey, bu güzel ülke insanının birlik ve beraberliği. Bu ülke insanı nelerle baş etmedi ki? Tarih boyunca yapılan bütün hain planları bozdu ve de bozmaya devam edecek. 15 Temmuz bunun en güzel kanıtıdır.

 

15 Temmuz gecesi hain FETÖ terör örgütünün alçak planını nasıl bozduysak, ülkemiz üzerine hain planları olanların oyunlarını da her zaman bozarız. O gece nasıl iç ve dış düşmanlarımızı bozguna uğrattıysak, yine aynısını yapabiliriz, hem de gözümüzü kırpmadan, bunu böyle bilin.

 

Büyük Türkiye olarak yıllardır dış düşmanlarla mücadele ederken içimizden çıkan bazı hainlerle de mücadelemiz devam edecektir. Son olarak Kuzey Irak’taki hain referanduma da bu gözle bakıyorum. Ülkemizin sınırlarını ve güvenliğini tehlikeye atan bu referandumu kesinlikle red ediyorum. Bu güzel ülkenin yoluna taş koymaya kalkanlarla he zaman mücadeleye hazırız.

 

 

Yorumlar (0)

E-Gazete

Tüm Manşet Gazeteler

Günlük Burçlar

Hava Durumu

+20
°
C
H: +20°
L: +10°
Konya
Pazartesi, 19 Haziran
7 günlük hava tahminini
Sa Ça Pe Cu Ct Pz
+18° +18° +21° +23° +26° +27°
+ +10° +10° +11° +12° +13°

Konya Büyükşehir Belediyesi Mobese

Yandex.Metrica
Gazeteler