Yaşam Haberleri

Yaşam

Yüz tanıma sistemi
13 Eylül 2014 00:03

İleri teknoloji ürünlerini sizlerle buluşturan ve Türkiye’de dağıtıma sağlayan www.perkotek.com ailesi, sizlerin pek çok ürün türünü değerlendirmesine dair bir hizmet anlayışı sunmaktan geri kalmamıştır.

Yüz tanıma sistemi

Bu noktada sizler de yaygınlığı ile herkes tarafından önem görmüş ve hizmetini çok daha üst noktalara taşımış olan ürün alternatiflerini deneme şanslarına sahip olabiliyorsunuz. Zira bu noktada Yüz tanıma sistemi ürünleri, direkt olarak 50,000’den fazla personeli sistemden yönetebilme olanakları tanımaktadır. Herhangi bir el teması olmamasından dolayı da parmak izi okuyucu ve kart okuyucu gibi ürünlere nazaran daha uzun ömürlü bir ürün türü olarak göze çarpar. Bu noktada sizler de en çok hizmet bölümü sağlayan ürün türlerini bir tıkla satın alma şanslarına ulaşabilirsiniz.

Temic ve Mifare kartlarla çalışan sistemler mevcut!

 

Direkt olarak bir kart okuyucu ile beraber geçiş ortamları hazırlamak ve bu noktada öncü hizmetler almak açısından da web sitemize giriş yapabilirsiniz. Alanında doğru bir aşama almanıza yardımcı olan ve her açıdan da sizleri hep bir adım öne çıkartan web sitemiz, bu aşamalarda da önem arz eden bir anlayış biçimi yaratmaktadır. Sizler de kaliteli bir hizmet çeşidinden faydalanmak amacıyla tek tıkla web sitemize girişinizi yapabilirsiniz. Günden güne daha fazla kitle tarafından değer ve önem gören ürünlerin tamamını Kartlı geçiş sistemi adı altında denetlemek açısından da web adresimize giriş yapmayı ihmal etmeyin. En yaygın sistem türlerini denetleme noktasında doğru adımlar atan ve hep bir adım öne çıkmanıza yardımcı olan sitemiz, bu alanda lider konumu ve eşsiz hizmetleri doğrultusunda da önem gören bir yapıya geçmenize katkı sağlamaktadır.

 

Bu aşamalar altında düşünüldüğü zaman Türkiye’de lider olan sitemizden siz de pek çok ürün türünü denetleme ve değerlendirme şanslarına ulaşın. Herkes tarafından popüler görülen ve sizlere kaliteli hizmetler sunmaya dair çalışmalar yapan Perkotek ailesi, bu kapsamda da siz değerli kullanıcıların hp bir adım öne çıkmasına dair bir çalışma ortamı hazırlamaktan geri kalmamaktadır. Günden güne yaygınlaşan personel takip cihazlarını da bağlama noktasında alternatifler sunan Turnike sistemi ürünleri, dilediğiniz ürün türlerinin tamamını da tek bir çatı altında değerlendirme şansları vermektedir. Bu aşamada sizler de makul bir ürün türünü hemen tek tıkla görmek ve denetlemek açısından hemen sitemize girişinizi gerçekleştirin. AVAX marka olarak tarafımızca sunulmuş ve hizmet akışını bu yönde ön plana çıkartmanıza yardımcı olan web kadromuz, konulara dair bir hizmet akışı sağlamanıza dair de doğru bir hizmet bölümünü sağlamayı ihmal etmemektedir.

 

Yorumlar (0)